Portaanpään kristillisestä opistosta 13.1.–24.5.2017 valmistuneet

Lapsi- ja perhetyön perustutkinto, lastenohjaaja, pk

Al Zind Amy Lourdes

Auvinen Selma Helmiina

Huttunen Merja Anneli

Huttunen Miisa Tuuli Maria

Joenperä Henna Sofia

Karhapää Anniina Emilia

Kivi Nea Christine

Leppänen Essi Toini Elina

Mechelin Nina Kristiina

Mähönen Roosa Aliisa

Säär Natalja

Vehmaa Jukka Pekka

 

Lapsi- ja perhetyön perustutkinto, lastenohjaaja, yo

Hartikainen Henri Aleksi

Jurvelin Meri Tuuli Maria

Jääskeläinen Anni Oona Maria

Lyytikäinen Jasmin Emma Aurora

 

Lapsi- ja perhetyön perustutkinto, lastenohjaaja, näyttötutkintona

Asikainen Kirsi Leila Päivikki

Édelmayer Dorottya

Heikkinen Kari Kalevi

Hämäläinen Elvi-Ilona

Hyvönen Vilma Elisabeth

Jormalainen Merja Helmi

Junnilainen Jenna Maarit Johanna

Junnonaho Keijo Tapio

Kaikkonen Sanna Maria

Karjalainen Olli-Pekka

Korhonen Miia Marika

Korhonen Mirja Anelma

Korhonen Sanna Kristina

Kovanen Vilma Kristiina

Lappalainen Juha Olavi

Leskinen Tuija Marjut

Pahkakangas Jenni Emilia

Repo Arja Kristiina

Roivainen Vuokko Maria

Räisänen Sinja Anna Marika

Räsänen Heidi Marita

Räty Miia Marika Hannele

Tuppurainen Milla Johanna

Ålander Tuija

 

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto

Hartikainen Heidi Johanna
Koistinen Lauri

Korhonen Heidi Helena

Kraft Jaana Hannele

Laukkanen Minna Susanna

Liimatainen Anne-Mari Janetta

Linnovaara Teija

Moilanen Päivi Mirjami

Puurunen Jenni Maria

Rivinoja Soile Johanna

 

Lukion päättötodistus

Lappalainen Aku Veikko Oskari

Relander Salla Piritta Jasmine

Toppinen Katja Miia Kristiina

 

Perusopetuksen lisäopetus

Ahonen Jarno Aki Olavi

Boman Henna Maria

Dowlatpur Muhsen

Eskelinen Minna Katariina

Hakkarainen Simo Juho Petteri

Hartojoki Roosa Emilia

Huurinainen Nora Sonja Juulia

Martinez Rosa Angelica

Palmgren Albert Johannes Kalervo

Pietola Pinja Lotta Juulia

Pikkarainen Heini Tuulikki

Ryhänen Janita Tiia Emilia

Rönkä Sanna Maria

Taskinen Jarno Petteri

Tolonen Sofia Iida-Emilia

Turunen Laura Emilia

 

Väri-nää kuvataidekoulu

Hartikainen Aino Maria Helena

Heiskanen Aino Anita Marjatta

Komulainen Elsie

Mäkinen Liisa

Nuora Aila Anneli

Ovaskainen Mirja Leena

Tenhunen Eija Anneli

Timonen Helena Tellervo

Vuojus Timo Heikki

Väisänen-Fält Tuula Hannele