Savonia-ammattikorkeakoulusta valmistuneet 1.6.-19.12.2019

EskolaHanna SusannaKuhmoAgrologin tutkinto-ohjelma
MantereElias Juha-PekkaHämeenlinnaAgrologin tutkinto-ohjelma
PiltonenLauri IlmariRautalampiAgrologin tutkinto-ohjelma
SavolainenMiia Marika Agrologin tutkinto-ohjelma
SelkäinahoToni MikaelEspooAgrologin tutkinto-ohjelma
KoskiahoSeija AnnikkiRiihimäkiBioanalytiikan kliinisen asiantuntijan tutkinto-ohjelma
PaananenMari KristiinaPihtipudasBioanalytiikan koulutusohjelma
Ala-ahoOuti KatriinaTampereBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
HeinonenJussi PekkaJyväskyläBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
HyvärinenTiia JohannaKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
KarvonenSuvi EmiliaKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
KontroAnniina TuuliaSiilinjärviBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
LeskeläHanna-MariKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
MattilaMaaret Miia PauliinaKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
NykänenMiko Jaakko AnteroViitasaariBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
RissanenJenna JuuliaKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
RuohoahoAnni Elna MariaKuopioBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
SavonkariMarko TapaniVantaaBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
SiemannRosa CharlotteVantaaBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
SikanenSonja TuuliaJoroinenBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
SvenOona KaroliinaOuluBioanalyytikon tutkinto-ohjelma
StafeevIliaUlkomaatDegree Programme in Industrial Management
BaarmanNiklas JuhanaKuopioDegree Programme in International Business
GomaGanizani Gideon KambomboTuntematonDegree Programme in International Business
JääskeläinenPetra Ida Annika Degree Programme in International Business
LehijokiNiko MikaelKuopioDegree Programme in International Business
PoutanenJonna BettinaKuopioDegree Programme in International Business
Ranta-PereTuukka AnteroKuopioDegree Programme in International Business
RyynänenVille Eino JuliusLieksaDegree Programme in International Business
SaarelaKia MarianneKuopioDegree Programme in International Business
TiainenPerttu Jussi EeverttiKuopioDegree Programme in International Business
TytenkoAndriiUlkomaatDegree Programme in International Business
VovkRiina KaroliinaKuopioDegree Programme in International Business
VäisänenHeli JohannaKuopioDegree Programme in International Business
SahAjayUlkomaatDegree Programme in Mechanical Engineering
SosipatrovNikitaUlkomaatDegree Programme in Mechanical Engineering
SäämänenPerttu MikaelRautalampiDegree Programme in Mechanical Engineering
Tran ThanhSangHelsinkiDegree Programme in Mechanical Engineering
EskelinenToni KristianKuopioDesign Making –tutkinto-ohjelma
HeikkonenNetta MarianneKuopioDesign Making –tutkinto-ohjelma
IsotalusJarkko JuhaniKempeleDesign Making –tutkinto-ohjelma
JaakonahoPasi TapioInariDesign Making –tutkinto-ohjelma
KomulainenSari AnitaKuopioDesign Making –tutkinto-ohjelma
LainePinja RiikkaHelsinkiDesign Making –tutkinto-ohjelma
LukkaTuija AnneliVarkausDesign Making –tutkinto-ohjelma
LyraKati MaaritJoroinenDesign Making –tutkinto-ohjelma
MiettinenJussi TapaniKuopioDesign Making –tutkinto-ohjelma
HelminenAntti ViktorRuokolahtiEnergiatekniikan koulutusohjelma
SavolainenNestori IlmariPieksämäkiEnergiatekniikan koulutusohjelma
AiraksinenJuha Pekka KaleviVarkausEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
EronenJere Kalle MatiasVarkausEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
HokkanenJuha Antti JalmariJyväskyläEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
HussoAnna HenriikkaKuopioEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
HuttunenMarika HanneleVarkausEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
KönönenOskari TapaniVarkausEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
ManniKaisu Marjut KaroliinaKeravaEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
MeroTeemu AnteroJyväskyläEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
NiemiEsa Erkki TapaniMuurameEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
NolviTomi TapioKaarinaEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
SavolainenTommi TapioMikkeliEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
SchroderusVille HenrikSotkamoEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
TiihonenLauri Juho AleksiLeppävirtaEnergiatekniikan tutkinto-ohjelma
LaukkaJohanna KristiinaOuluEnsihoidon johtamisen tutkinto-ohjelma
PalolaJanne KaleviNivalaEnsihoidon johtamisen tutkinto-ohjelma
VäisänenSaara ViliinaLapinlahtiEnsihoidon johtamisen tutkinto-ohjelma
KaakolaSara AmiraJyväskyläEnsihoitajan tutkinto-ohjelma
AhonenOssi LeoJyväskyläFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
AuvinenNiko PetteriKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
AuvinenIida Kaisa MariaRantasalmiFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
HakkarainenAnni-Elina MarjattaKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
HeiskanenMari JohannaSonkajärviFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
HonkanenSaija Ida MariaKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
HuotariIiris Anna KatariinaKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
JokirantaOula Niklas JuliusKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
JuuskaRoosa Jenna SofiaHaapavesiFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
KarhulaJani ValtteriLohjaFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
KitunenSara Anniina Fysioterapeutin tutkinto-ohjelma
KorhonenRisto MikaelIisalmiFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
KrögerSara MariaJyväskyläFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
LammiTaru InkaSiilinjärviFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
MönkkönenJuho AleksiKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
NiemiMatti OskariKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
NieminenHelena AleksandraKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
PoutiainenRiikka JohannaKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
RonkainenEmma SofiaSiilinjärviFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
SavolainenMarja JamjuriiKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
SimonenKonsta ValtteriKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
TaskinenReetta-KaisaKuopioFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
WirsénPiia SusannaKangasalaFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
VäänänenRoni SanteriLapinlahtiFysioterapeutin tutkinto-ohjelma
LaitinenSanni KaisaMikkeliFysioterapian koulutusohjelma
HeideVirpi MarianneSiilinjärviHoitotyön koulutusohjelma
UotinenNana UstenjaKuopioHoitotyön koulutusohjelma
HeinonenTiia Maria Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma
ThielenNicoUlkomaatHotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma
KivivuoriAnne ElisaViitasaariHyvinvointikoordinaattorin tutkinto-ohjelma
AhtiainenVille PetteriKuopioKone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma
KaariahoIiro-EliasOutokumpuKone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma
NissinenPekka TapioVieremäKone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma
SalmiHenri Albert OlaviPieksämäkiKone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma
AsikainenMarkus ErikIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HakalaNiklas OskariHeinolaKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HeikkinenSami KristianSiilinjärviKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HeiskanenAki Matti JuhaniKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HiltunenJuho SanteriJuankoskiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HuikariAleksi JoonatanViitasaariKonetekniikan tutkinto-ohjelma
KlasilaJuho MattiKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
LaurilaMikael TopiasKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
LeskinenMikko JohannesIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
LoikkanenVille Simo OskariKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
MähönenMika JuhaniIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
NiskanenJuho AkseliKiuruvesiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
NousiainenLauri OssianSiilinjärviKonetekniikan tutkinto-ohjelma
PartanenSami Lauri AnteroPielavesiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
RomppanenVille HermanniKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
SaastamoinenJuha AnteroIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
SidoroffTuomo Pekka AnteroIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
TuppurainenSaku Ville ValtteriKuopioKonetekniikan tutkinto-ohjelma
ValtaMikko PetteriIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
VartiainenRiku OlaviHyvinkääKonetekniikan tutkinto-ohjelma
ÅlanderJari PetterIisalmiKonetekniikan tutkinto-ohjelma
HeikkinenHertta KatariinaJoensuuKätilön tutkinto-ohjelma
IpattiEmma MariaKajaaniKätilön tutkinto-ohjelma
JurvanenJulia Emmi IlonaKuopioKätilön tutkinto-ohjelma
LaineSanna ElinaPaltamoKätilön tutkinto-ohjelma
MatilainenNoora EmiliaKuopioKätilön tutkinto-ohjelma
PernuHennaKajaaniKätilön tutkinto-ohjelma
SiivonenSari AnniinaHämeenlinnaKätilön tutkinto-ohjelma
TanskanenNoora HelenaJoensuuKätilön tutkinto-ohjelma
VaronenJenna Sofia SanjaanaKuopioKätilön tutkinto-ohjelma
AhonenJuuli EmiliaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HalonenEmma RoosaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HassinenHeidi Nelli EmiliaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HeikkinenRiikka HanneleKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HiltunenMiika HenrikKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HolopainenMikko JuhaniLeppävirtaLiiketalouden koulutusohjelma
HujanenTomi EemeliKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
HyvönenJoel Henry MikaelIisalmiLiiketalouden koulutusohjelma
KaikkonenSonja MaaritÄänekoskiLiiketalouden koulutusohjelma
KasurinenJuuso TapaniKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
KomulainenMikko TapioKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
ManninenSatu SusannaTurkuLiiketalouden koulutusohjelma
MäklinJenni Tuula MariaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
MönkkönenJoonas Tatu KaleviLeppävirtaLiiketalouden koulutusohjelma
OikarainenIsmo EinariKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
OllikainenErikKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
PellinenHenna RiikkaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
PietikäinenLauri Markus JuhaniPielavesiLiiketalouden koulutusohjelma
PuruskainenManja TuulikkiKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
RantalainenLeevi Einari Liiketalouden koulutusohjelma
SilvennoinenSauli Jukka MikaelKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
SiveniusSonja JohannaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
SuoaroHenri MikaelKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
SuomalainenSimo SanteriKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
TiihonenErja SusannaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
ToskalaNiklas AnteroKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
TurunenRoosa Leena MariaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
VehviläinenRoosa Aino MariaKuopioLiiketalouden koulutusohjelma
AntikainenTeemu KristianKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
ArkkoJanita KatariinaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
HalttunenHanna-KaisaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
HelasteMatti JuhaniKeiteleLiiketalouden tutkinto-ohjelma
HuupponenAnja HelenaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
HänninenTeemu TapaniKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
JauhiainenMiska JoonatanVantaaLiiketalouden tutkinto-ohjelma
JärvenpääSuvi TuuliaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
KauhanenVille Markku OlaviIisalmiLiiketalouden tutkinto-ohjelma
KivistöRita AstridKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
KokkonenTuija SusannaIisalmiLiiketalouden tutkinto-ohjelma
KorhonenJuuso WiljamiKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
KuparinenJuho Henrik Liiketalouden tutkinto-ohjelma
LumilampiKaisa AnnikkiKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
NiskanenPaula MarkettaHankasalmiLiiketalouden tutkinto-ohjelma
PaananenIinaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
PiirainenElina AnnastiinaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
PulkkinenJasu-PekkaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
PulkkinenOtso EerikkiKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
PulliPatricia CatarinaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
RummukainenMinna HelenaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
SahlströmSatu Maarit Liiketalouden tutkinto-ohjelma
SiidorovPetrus AleksanderKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
SirviöJonna ElisaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
TarvainenSaara JohannaKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
TuohimaaPeppi Anna MariKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
UhlbäckPiia MaaritKuopioLiiketalouden tutkinto-ohjelma
UtunenMaiju EmiliaLappeenrantaLiiketalouden tutkinto-ohjelma
VesanenJuha KristianSiilinjärviLiiketalouden tutkinto-ohjelma
IsotaloMari HanneleKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
JutilaTaina MarjattaKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
KauppinenHanna LiisaVieremäLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
KärkkäinenHenna MariaKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
LeinonenAnu MaaritSiilinjärviLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
MiettinenHenri MarkusKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
MäkiAnne ElinaKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
RönkköSalla EliseKuopioLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
Turtiainen-HietainenJaana Mari PauliinaSiilinjärviLiiketoiminnan kehittämisen tutkinto-ohjelma
Vehviläinen-LiikkaElina KatriinaSiilinjärviMaaseudun kehittämisen tutkinto-ohjelma
AhoSanna Mari EmiliaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
HalonenTiia Noora ElinaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
HiltunenElla Tiia MariaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
IivanainenSinna KyllikkiKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KalliokoskiAnna MariaVantaaMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KaltialaTuuli MariaTuusniemiMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KinnunenKirsi-MarjaJoensuuMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KinnunenVeera TuulikkiTornioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KoponenNiilo JuhaniKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KurkinenMinna MargaretaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KärkkäinenKatri PauliinaIisalmiMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
LappalainenAlma Siiri KerttuliJyväskyläMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
LindenHelmi Iina EmiliaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
LipponenSalla-MariaLapinlahtiMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
MäkiSuvi Marja MatildaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
NiskanenNoora EmiliaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
OksanenPauliina Ida Alisa Matkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
PartanenMaiju VilhelmiinaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
ParviainenPekka Taneli MikaelKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
PeltolaNoora UlrikaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
SaarinenAnni AleksandraNaantaliMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
SavolainenNoora AnetteMikkeliMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
SerouxGwenaëlleUlkomaatMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
SimonenTeea Irja OrvokkiTohmajärviMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
SorsaEmma Alica AkuliinaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
TaipaleenmäkiJenna Kristiina Matkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
ToivanenKaisu MatildaVantaaMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
VilénVeera Miina MaaritKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
VäänänenMari Terttu ElinaKuopioMatkailu- ja ravitsemisalan tutkinto-ohjelma
KukkonenPäivi MariaJuankoskiMuotoilun koulutusohjelma
LampinenLaura Silja InkeriKonnevesiMuotoilun koulutusohjelma
OjalaJohanna OrvokkiKuopioMuotoilun koulutusohjelma
PääkkönenMaiju ElinaKuopioMuotoilun koulutusohjelma
ReinikainenMaria EmmaliisaKuopioMuotoilun koulutusohjelma
RossiMikko JohannesKuopioMuotoilun koulutusohjelma
SiekkinenLaura JohannaHelsinkiMuotoilun koulutusohjelma
EskelinenSami KristianMikkeliMuotoilun tutkinto-ohjelma
HiltunenMira AliceKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
Kuja-PanulaTiia KatariinaVaasaMuotoilun tutkinto-ohjelma
KylänpääEmilia ElisabetKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
LindqvistMia AnnikaKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
PerkiömäkiMira Paula KaroliinaKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
SinerväHeidi MariaJyväskyläMuotoilun tutkinto-ohjelma
SuoaroHeli HanneleKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
TauschiPia Kirsi MarikaTuusulaMuotoilun tutkinto-ohjelma
TuhkanenMarjo TiinaEspooMuotoilun tutkinto-ohjelma
TuppurainenEmmi JuuliaKuopioMuotoilun tutkinto-ohjelma
LaitinenIiro Erkki EnsioKuopioMusiikin koulutusohjelma
BondarenkoMariaJoensuuMusiikin tutkinto-ohjelma
HopiaSaara Essi AnniinaKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
ImmonenPetra EveliinaKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
Kieksi-JuvonenSini-Ilona Ruut MirjamKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
KinnunenElla AnniinaKontiolahtiMusiikin tutkinto-ohjelma
RuokokoskiKalla MaariaKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
SantalaAtte Pekka JohannesKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
TiirikainenMaiju HanneleKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
VirtanenJarna KristiinaKuopioMusiikin tutkinto-ohjelma
AirikkalaMarkus AndersEspooPalopäällystön tutkinto-ohjelma
ErvastiSamuli JohannesKuopioPalopäällystön tutkinto-ohjelma
ErvastiAntti-Juhani PaavaliMuhosPalopäällystön tutkinto-ohjelma
EskelinenAnna MariaKuopioPalopäällystön tutkinto-ohjelma
HelkaharjuJari JoukoMustasaariPalopäällystön tutkinto-ohjelma
HellströmHenrik JohanKirkkonummiPalopäällystön tutkinto-ohjelma
HyvönenAntti JohannesPihtipudasPalopäällystön tutkinto-ohjelma
IskaniusJari Seppo EnsioMikkeliPalopäällystön tutkinto-ohjelma
JärvinenJukka PetriJoensuuPalopäällystön tutkinto-ohjelma
LaukkanenHarri IlmariKiuruvesiPalopäällystön tutkinto-ohjelma
PelkonenSami ChristianHyvinkääPalopäällystön tutkinto-ohjelma
SchroderusJaakko Oiva OskariKajaaniPalopäällystön tutkinto-ohjelma
ValojääEero OlaviKouvolaPalopäällystön tutkinto-ohjelma
KettunenHenni EllenKuopioPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
KolehmainenMirja HanneleKuopioPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
MeuronenAnna-RiittaKuopioPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
PääkköKatja RiikkaPielavesiPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
TurpeinenJenni JohannaHelsinkiPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
VäisänenJenni MariaKuopioPalveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
FrilanderTiina SusannaJyväskyläRadiografian kliinisen asiantuntijan tutkinto-ohjelma
KulhomäkiAnne-MariKuopioRadiografian kliinisen asiantuntijan tutkinto-ohjelma
VainikainenHanne Riina MariaKuopioRadiografian kliinisen asiantuntijan tutkinto-ohjelma
FogelAndreyVantaaRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
HärkönenMatti OskariKuopioRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
KolariNiko MatiasHeinävesiRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
MiettinenEetu AukustiHelsinkiRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
NiemiläTomi MarkusKuopioRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
RantsiHenri AleksiKuopioRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
TammelaHenri MikaelKuopioRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
TossavainenTuomas Matti SamuliKuopioRakennusalan työnjohdon koulutusohjelma
AndersinKaroliina MariaHelsinkiRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
AuresmaaTanja KatariinaKuopioRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
HakalaPihla MarjaKokkolaRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
HeikkiläIiro Ville JohannesRovaniemiRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
NiskanenVille-Veikko TapioKuopioRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
PitkänenWille Oskari TapionpoikaKuopioRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
TaskinenJanne EemeliKuopioRakennusarkkitehtuurin tutkinto-ohjelma
LeivoJonne JuhaniMikkeliRakennusmestarin tutkinto-ohjelma
ViljamaaTatu NestoriEspooRakennusmestarin tutkinto-ohjelma
AvikainenTeemu Matti JuhaniJuvaRakennustekniikan koulutusohjelma
HuttunenKati SusannaKuopioRakennustekniikan koulutusohjelma
MarttinenJohanna Anu EveliinaTampereRakennustekniikan koulutusohjelma
HamariJose Pekka JohannesTornioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
ImmonenJori Kauko SakariKuopioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
JuutinenSanteri Joona-JeremiasKuopioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
KankkunenTopi Antti JohannesKuopioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
KomulainenKalle MattiHyrynsalmiRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
MuonaHenri JuhaniKuopioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
NiskanenMarko OlaviJuankoskiRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
PaananenSami MarkusRautalampiRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
SalorantaAleksi MikaelÄhtäriRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
SavolaAntti Paavo JeremiasKuopioRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
TervahautaEmilia KatariinaOuluRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
YlisaariJari JuhaniSiilinjärviRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
HarteAnna SofiaLahtiRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
HeimolaEppu-Heikki AnttoniKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
KovanenMiia MarianneKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
KyllönenSalla EmiliaKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
MoilanenMaria KatariinaKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
MyöhänenVille PetteriKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
NissinenHanna MariaLapinlahtiRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
NoponenAku Santtu HermanniKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
PöllänenMikko TaneliJoensuuRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
RuotsalainenEmmi KatariinaIisalmiRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
SaarelaMikko Antti TapioKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
SoininenRiina Jasmin AnnikaKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
SuomalaElsa MathildaVihtiRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
TolonenSanna MaaritKontiolahtiRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
TukioSari AnneliJyväskyläRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
TurunenKarri Antti TapioKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
VepsäJanna MariaKuopioRöntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
GrofMari KaarinaSiilinjärviSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
HarjunenLeila JohannaSiilinjärviSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
HänninenVili SanteriKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
IlmoniemiSuvi JohannaSiilinjärviSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JanhunenTitta AnneliKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JantunenSusannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JulmaMandi Lilja MariaJyväskyläSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JänttiHenna AnneliKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JänttiJutta Sirkka JohannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JääskeläinenLaura EveliinaIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
JääskeläinenOtto SeveriIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KarhunenJoonas Otto JuhaniIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KarhunenMiia JohannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KarhunenSilja MariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KauhanenEveliina Rosa JuliaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KauppinenRiina-Maarit AnnikaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KiiskiNiina Aino MaariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
KraemerAino KatariinaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
LaakkonenLaura LumikkiKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
LaitinenAnni KristiinaLeppävirtaSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
LeskinenKirsi HanneleKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
ManninenAnna PauliinaLeppävirtaSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
MartikainenHeini HanneleKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
MoilanenLeea MariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
MustonenMari JohannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
MönttinenMirka PauliinaIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
PihanurmiTaru Saara MariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
Roth-KainulainenMinna HanneleIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
TamioJenni MariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
TiirikainenHenna JohannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
TikkanenSuvi Sanna EveliinaIisalmiSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
VarkoiHeidi MariaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
VesterinenWera JohannaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
VoutilainenSampsa PellervoKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
YlönenAnu ElinaKuopioSairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
SipinenRitva MaritaMikkeliSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutusohjelma
AhonenTerhi MarikaKonnevesiSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
AhtinenSatu HanneleHeinävesiSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
HartikainenMarjo AnitaKuopioSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
KivimäkiKatja MargitPieksämäkiSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
KääriäinenErno PetrusKuopioSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
LommiSalla MarianneKuopioSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
LuukkonenAnna-LeenaKajaaniSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
PitkänenMarika HeleenaSiilinjärviSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
RyynänenMilla RiinaPieksämäkiSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
VihavainenHanna EveliinaKuopioSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
VyyryläinenTitta SusannaPieksämäkiSosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen tutkinto-ohjelma
AuvinenHenna JuuliaKiuruvesiSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
AuvinenJuuli AnnaSiilinjärviSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
EloniemiNiina Katri MariaTyrnäväSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
IivanainenJanica Miia MelinaKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
KortelainenJuha Heikki MattiKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
Kosklin-PuustinenElla MarleenaLapinlahtiSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
LiukkonenLinda EerikaJyväskyläSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
LäätiViivi JosefiinaKajaaniSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
MoilanenMinna HenriikkaIisalmiSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
PennanenNiina Heidi SusannaViitasaariSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
PirskanenPaula JohannaIisalmiSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
PohjonenAnne-MaritaVaasaSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
RiikolaSirpa HanneleKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
RissanenHenna EveliinaIisalmiSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
SaloViljami EliasKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
SiikanenMinna ElinaKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
SiitariHenna-Maarit KristiinaKuopioSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
SissalaMari JohannaTuusulaSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
ViinikainenJohanna MaaritEspooSosionomin (AMK) tutkinto-ohjelma
KauppinenMerja AnneliSonkajärviSosionomin (ylempi AMK) tutkinto-ohjelma
KärkkäinenJenni VeeraKiuruvesiSosionomin (ylempi AMK) tutkinto-ohjelma
PulkkinenAnne MaritaKuopioSosionomin (ylempi AMK) tutkinto-ohjelma
PöksyläinenNiina KaroliinaIisalmiSosionomin (ylempi AMK) tutkinto-ohjelma
KallioAnna EmiliaImatraSuuhygienistin tutkinto-ohjelma
KoskinenNina KatarinaKuopioSuuhygienistin tutkinto-ohjelma
LihavainenHelena MaaritKuopioSuuhygienistin tutkinto-ohjelma
PernuMaria KristiinaTervoSuuhygienistin tutkinto-ohjelma
VahekoskiKiia KaarinaTampereSuuhygienistin tutkinto-ohjelma
AhonenEssi KaroliinaKuopioSuun terveydenhuollon koulutusohjelma
PilvilampiMaija PauliinaKuopioSuun terveydenhuollon koulutusohjelma
AiraksinenKarri Aleksi OlaviSiilinjärviSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
AspegrenMika AleksiKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
HakulinenJanne JohannesKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
HarjunenOskari SamuliLieksaSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
HeikkinenToni Tuomas PetteriKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
HolopainenErkka Heikki JohannesLieksaSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
JalkanenMika Vilho RikhardKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
KainulainenTommi AnteroKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
KettunenLasse PetteriKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
KoistinenTuomo HenrikKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
KurolaKalle EerikOuluSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
MatinvuoriRoope OskariKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
MielonenVille MarkusPielavesiSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
PekkanenJarkko IlmariKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
RajalaaksoSami TuomasKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
RatasJuho VihtoriKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
StåhlTony KalervoKarkkilaSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
ToivanenJani TapaniSavonlinnaSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
VäänänenTeemu AleksiKuopioSähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
HuotinenMiika IlmariLappeenrantaSähkötekniikan koulutusohjelma
LatvanenValtteri ViljamKuopioSähkötekniikan koulutusohjelma
PehkonenOlli Tuomas TapioKuopioSähkötekniikan koulutusohjelma
WeckströmWille SamuliKuopioSähkötekniikan koulutusohjelma
HuuskoTeija ElisaTurkuTaidepedagogiikan tutkinto-ohjelma
UlmanenHarri Petri JohannesKuopioTaidepedagogiikan tutkinto-ohjelma
ColomaIsabel JohannaEspooTanssinopettajan koulutusohjelma
KaartinenNella Olga MariaHämeenlinnaTanssinopettajan tutkinto-ohjelma
KuivamäkiJenna MatildaSeinäjokiTanssinopettajan tutkinto-ohjelma
ManninenVenla MarjukkaTampereTanssinopettajan tutkinto-ohjelma
HerranenJussi PetteriRautalampiTeknologiaosaamisen johtamisen tutkinto-ohjelma
KetolaPekka JohannesKuopioTeknologiaosaamisen johtamisen tutkinto-ohjelma
OravainenMiikka PetteriKuopioTeknologiaosaamisen johtamisen tutkinto-ohjelma
PaakkinenPasi Petteri Teknologiaosaamisen johtamisen tutkinto-ohjelma
VoutilainenErno SamuliKuopioTeknologiaosaamisen johtamisen tutkinto-ohjelma
AsikainenTaru TuuliaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
HalonenNiina KaarinaSiilinjärviTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
HietikkoJonna SofiaJyväskyläTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
HänninenIra AnselikaSuonenjokiTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
KermanLotta MaariaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
KoppelomäkiAnna ElinaLaukaaTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
LahtoniemiSari JohannaJuankoskiTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
LovénLaura EmiliaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
MartikainenMira Eila SusannaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
NikulainenRiikka Niina MarkettaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
PitkänenHeini EmiliaJyväskyläTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
RuotsalainenHenna MarjaanaPieksämäkiTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
RytilahtiRoosa-Maaria IreneLeppävirtaTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
RäisänenSini Anna MariaIisalmiTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
SalmuJanina EmiliaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
Tähkävuori-MustapartaRaisa EmiliaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
TöhönenTerhi JohannaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
UhlbäckTiina SusannaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
ValénSini JohannaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
VilukselaNina Laura ThereseSiilinjärviTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
VironenJenni KristinaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
VäisänenSusan ElenaKuopioTerveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
LehtonenJuuso Antti JuhaniJoensuuTietotekniikan koulutusohjelma
LiimatainenJuha EerikkiKuopioTietotekniikan koulutusohjelma
SipariAapo AnselmiSavitaipaleTietotekniikan koulutusohjelma
VainikkaJesse Joonas JuhaniKuopioTietotekniikan koulutusohjelma
HakkarainenJoonas RikhardKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
HäkkinenEetu Oskari MikanpoikaKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
JaakolaJesse Jeja-PekkaAkaaTietotekniikan tutkinto-ohjelma
JuutinenJoni Miro JuhaniKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
JärveläinenHenri-PekkaKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
JärvenpääAleksi SanteriLohjaTietotekniikan tutkinto-ohjelma
KokkoAntti Eero JuhanaKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
KoskelainenKalle Hannu OskariKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
KovalainenValtteri Juho OlaviSiilinjärviTietotekniikan tutkinto-ohjelma
LaaksonenOtso AnttoniLietoTietotekniikan tutkinto-ohjelma
PikkarainenHenri MarkusVarkausTietotekniikan tutkinto-ohjelma
RemesNiilo MikaelKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
RiihimäkiTuomas TapioLohjaTietotekniikan tutkinto-ohjelma
RytkönenPauli Ilkka MikaelKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
SydänmetsäSanteri Johannes PäiviöKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
TirkkonenJarkko Mikko JuhaniKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
TuppurainenJere Simo EemeliKuopioTietotekniikan tutkinto-ohjelma
AuvinenJenna MarikaKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
ChenWanqingUlkomaatYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
ForsmanPekka SakariKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
HokkanenLaura EmiliaMikkeliYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
KarppinenAleksi JohannesNousiainenYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
KorhonenJirli Antti MatiasKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
MarkkanenJesse Janne SeveriSiilinjärviYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
MartikainenPilvi TuuliaJyväskyläYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
MinkkinenJussi TapioJyväskyläYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
PerämäkiNina KristiinaKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
PiirainenJuuso MatiasKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
RoivainenOssi Jouko JalmariKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
RossinenJuhani HenrikKuopioYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
SalminenTomi Ville EerikKouvolaYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
SihvoSimo SebastianLappeenrantaYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
WangXinyueUlkomaatYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
ZhangWenqiUlkomaatYmpäristötekniikan tutkinto-ohjelma
RissanenTeemu TaneliKajaaniYmpäristöteknologian koulutusohjelma

Mitä tunnetta artikkeli sinussa herättää? Ilmaisemalla tunteesi näet toisten reaktiot.